Kombinovaná ochrana

Kombinace odstraňování hrozeb a hloubkové kontroly obsahu poskytuje bezprecedentní úroveň ochrany:

Vyžádejte si demo

Kontaktujte nás

Kombinace mezidoménových řešení

Kombinace řešení a produktů Deep Secure pracujících mezi doménami poskytuje klíčové služby ochrany informací. 

Proč řešení informační brány od Deep Secure?

Společnost Deep Secure pomohla již celé řadě odborných komunit z oblasti obrany a zabezpečení úspěšně realizovat brány pro výměnu informací ve Spojeném království a různých státech NATO, CCEB a Evropy.

Každé řešení IEG od Deep Secure představuje pečlivě navrženou kombinaci produktů a služeb umožňující rychlé vybudování systému sloužícího k bezpečné a efektivní komunikaci s vnějšími systémy.

Tyto brány jsou postaveny na vyspělé řadě osvědčených produktů Guard a lze je vytvořit a nasadit rychle a za výhodnou cenu.

 

Podpora

„Rozsah podpory, kterou nám poskytuje společnost Deep Secure, je výborný a dalece přesahuje to, čeho se nám dostává od jiných dodavatelů.“
Vedoucí dodávek – projekt UK Defence Information Infrastructure

Akreditace

„Spolupracovat v rámci našeho týmu se společností Deep Secure se ukázalo tím nejlepším způsobem, jak zajistit podporu pro dodávku akreditovaného systému.“
Major Antonio IANNIELLO, velitel skupiny C4-ISR italského letectva zabývající se inovacemi, vývojem a experimenty

Zkušenosti

„Společnost Deep Secure s námi během fáze návrhu a vývoje rozsáhle spolupracovala. Poskytla nám podporu a tým expertů, který se na veškerých činnostech podílel.“ Marek Hajn, Senior Project Manager, MTI.

100% účinná digitální čistota


Kontaktujte nás