Tyto nástroje jsou instalovány spolu s nástrojem Information eXchange (iX) od společnosti Deep Secure, čímž vzniká řešení pro odstraňování hrozeb při přenosu souborů, nebo spolu s nástrojem Deep Secure Web Guard, který zajišťuje hloubkovou kontrolu obsahu přenášených souborů.

Vlastnosti

FTU pro přesuny souborů –

sleduje zdrojové souborové úložiště, a pokud v něm objeví soubor, automaticky jej přesune do cílového souborového úložiště.

FTU pro zrcadlení souborů –

sleduje zdrojové souborové úložiště, a pokud v něm objeví soubor, automaticky jej zrcadlí do cílového souborového úložiště

PX „Otočná židle“ –

umožňuje uživateli se dvěma počítači v různých sítích ručně přenášet soubory mezi osobními souborovými úložišti v těchto sítích.

PX VDI –

umožňuje uživateli se dvěma počítači v různých sítích ručně procházet adresáře z bezpečného zařízení prostřednictvím VDI a ručně přenášet soubory mezi osobními souborovými úložišti v těchto sítích.

PX Izolace prohlížeče –

umožňuje uživateli v důvěryhodné síti pomocí prohlížeče Garrison Ultra Secure procházet internet a bezpečně do důvěryhodné sítě stahovat soubory.

Bezpečný obsah

FX lze instalovat spolu s technologií odstraňování hrozeb od společnosti Deep Secure, takže jsou soubory transformovány a zcela zbaveny hrozeb, případně spolu s technologií hloubkové kontroly obsahu Deep Secure na principu zásad, která odhaluje přítomnost hrozeb, zjišťuje ochranné značky a detekuje náhodné úniky dat..

Protokoly:

Nástroje pro přenos souborů – DSFSP

Personal eXchange – HTTPS

Formáty:

Formáty Office
(Microsoft Office, PDF, etc.)

Grafické formáty

Strukturovaná data
a
(JSON, XML, etc.)

Možnosti nasazení:

  • Cloudové

  • Fyzické

  • Virtuální

Software

Nástroje FX pracují na podporovaných verzích Linuxu a Windows.

 

 

 

 

 Vyžádejte si demo Kontaktujte náss

100% účinná digitální čistota


Kontaktujte nás