Bez hrozeb – se 100% zárukou

 

Vyžádejte si demo

Kontaktujte nás

Transformace prohlížení webu

Odstraňování hrozeb pro webové brány uživatelům zajišťuje zcela bezpečné prostředí pro prohlížení webu, ve kterém si nemusí dělat starosti z malwaru v dokumentech a stažených souborech.

Proč řešení pro odstraňování hrozeb pro webové brány?

V dynamickém počítačovém prostředí není možné odhalit všechny hrozby.

Jedinečná technologie nulové důvěry od firmy Deep Secure tedy soubory stažené z webu na hranici sítě transformuje, čímž je veškerých hrozeb zbaví. Výsledkem jsou digitálně čistá data, kterým lze naprosto důvěřovat.

Zastavte příchozí malware

Ať už jde o finanční kriminalitu nebo třeba průmyslovou sabotáž či vzdálený přístup, řešení pro odstraňování hrozeb pro webové brány zcela odstraní malware ze souborů stažených z webu.

Zabraňte skrytým únikům dat

Toto řešení pomocí steganografie odstraňuje hrozby skryté v obrázcích. Tím zabrání utajeným krádežím cenných dat kybernetickými zločinci a naruší tajné kanály pro ovládání vašich zařízení, které by jinak nikým nezjištěny fungovaly dál.

Zlepšete soulad s předpisy

Řešení pro odstraňování hrozeb zastaví úniky dat skrytých v obrázcích. Doplňuje tak stávající řešení pro ochranu před úniky dat (DLP) a zlepšuje dodržování předpisů PSD2, MIFID2, HIPAA, PCI DSS, GDPR a GxP.

Minimální nárůst zatížení

Řešení pro odstraňování hrozeb lze nasadit během několika minut. Navíc hladce spolupracuje se stávající obranou perimetru. Na rozdíl od produktů na principu detekce není potřeba aktualizovat signatury ani provádět časově náročné instalace aktualizací. Řešení tedy jen minimálně zatěžuje oddělení IT.

Gateway eXtension (GX)

GX pomocí jedinečné technologie odstraňování hrozeb od společnosti Deep Secure zajišťuje 100% ochranu před malwarem skrytým v souborech stahovaných a nahrávaných na portály, do webových aplikací a v rámci pracovních postupů.

Další informace

36%
nárůst nového ransomwaru v roce 2017
205
dní trvá odhalení hrozby
£1.2m
průměrné náklady na nápravu po úniku dat

100% účinná digitální čistota


Kontaktujte nás